Bilimi Deneyliyorum 8+ Yaş Deney Seti

999,00 TL 699,00 TL

‘’Bilimi Deneyliyorum’’ serisi, okul öncesi dönem ve ilkokul düzeyindeki çocuklara bilimi sevdirmek ve deney yapmayı teşvik etmek için gereken bilgi ve materyalleri sunan multimedya destekli bir kaynaktır. 

 

Çocukların, yaşlarına uygun deney yönergeleri ile yetişkin eşliğinde, yaşadıkları dünyayı, doğayı, bilimi ve teknolojiyi anlamlandırmaları, basit uygulamalarla bilimsel bilgiyi özümseyebilmeleri ve meraklarını besleyebilmeleri için özel olarak hazırlanmış görseller, videolar ve deney kitleri sunar. 

 

Deneylerin yanı sıra öğretici alıştırma ve sorular da içeren ‘’Bilimi Deneyliyorum’’ serisinde, okuyucuyu her deneyin anlatımlı videosuna yönlendiren bir KAREKOD bulunur. Böylelikle çocuklar 15 adet eğlenceli, kolay ve güvenli deneyin her birini izleyebilirler ve kitap içeriğini uygulamalı olarak takip edebilirler. 

 

Çocukların bilime, keşfetmeye ve deneyimlemeye yönelik ilgilerini destekleyen ‘’Bilimi Deneyliyorum’’ serisi, her yaştan ve her düzeyden çocuğa bilimsel bilgiye erişim için eşit fırsat tanımayı hedefler. 

 

Bu set ile okullarımıza her öğrenci için listede sunulan deney malzemeleri gönderimi yapılacaktır.

Ferda Akyol / 29.4.2021

yeğenlerime hediye için almıştım çok beğendiler deneyleri yaptıkça bana video çekip atıyorlar. ürün paketleme ve kargo iyiydi. deneyler tek tek paketlenmiş üzerinde hangi deney olduğu yazıyor. hangi deneyi yapacaksanız o paketi kullanıyorsunuz. Fiyatına değer.

Nejla Gülyüz / 4.3.2021

Sayın düşünme becerisi yetkilisi bu seti konsept olarak çok beğendim kitapta karekod olması telefonla kodu okutunca deneyin videosunun açılması çok güzel. Evde pandemi günlerinde çocukların farklı şeylerle ilgilenmesi için almıştım çok beğendim. hem deney yapıyorlar hem de deney sonrası kitaptaki yerleri doldurmak için araştırma yapıyorlar.
Yorum yazabilmek için üye girişi yapınız