Bilimi Deneyliyorum 7+ Yaş Deney Seti

999,00 TL 699,00 TL

ÜRÜN TÜKENMİŞTİR.

‘’Bilimi Deneyliyorum’’ serisi, okul öncesi dönem ve ilkokul düzeyindeki çocuklara bilimi sevdirmek ve deney yapmayı teşvik etmek için gereken bilgi ve materyalleri sunan multimedya destekli bir kaynaktır. 

 

Çocukların, yaşlarına uygun deney yönergeleri ile yetişkin eşliğinde, yaşadıkları dünyayı, doğayı, bilimi ve teknolojiyi anlamlandırmaları, basit uygulamalarla bilimsel bilgiyi özümseyebilmeleri ve meraklarını besleyebilmeleri için özel olarak hazırlanmış görseller, videolar ve deney kitleri sunar. 

 

Deneylerin yanı sıra öğretici alıştırma ve sorular da içeren ‘’Bilimi Deneyliyorum’’ serisinde, okuyucuyu her deneyin anlatımlı videosuna yönlendiren bir KAREKOD bulunur. Böylelikle çocuklar 15 adet eğlenceli, kolay ve güvenli deneyin her birini izleyebilirler ve kitap içeriğini uygulamalı olarak takip edebilirler. 

 

Çocukların bilime, keşfetmeye ve deneyimlemeye yönelik ilgilerini destekleyen ‘’Bilimi Deneyliyorum’’ serisi, her yaştan ve her düzeyden çocuğa bilimsel bilgiye erişim için eşit fırsat tanımayı hedefler. 

 

Bu set ile okullarımıza her öğrenci için listede sunulan deney malzemeleri gönderimi yapılacaktır.

Macide Yıldız / 4.3.2021

7 yaşındaki yeğenim için doğum günü hediyesi ararken siteye denk geldim ve güzel bir doğum günü hediyesi olur diye düşünerek bu seti aldım. İyi ki almışım yeğenim çok beğendi.
Yorum yazabilmek için üye girişi yapınız