Bilimi Deneyliyorum 10+ Yaş Deney Seti

999,00 TL 799,00 TL

‘’Bilimi Deneyliyorum’’ serisi, okul öncesi dönem ve ilkokul düzeyindeki çocuklara bilimi sevdirmek ve deney yapmayı teşvik etmek için gereken bilgi ve materyalleri sunan multimedya destekli bir kaynaktır. 

 

Çocukların, yaşlarına uygun deney yönergeleri ile yetişkin eşliğinde, yaşadıkları dünyayı, doğayı, bilimi ve teknolojiyi anlamlandırmaları, basit uygulamalarla bilimsel bilgiyi özümseyebilmeleri ve meraklarını besleyebilmeleri için özel olarak hazırlanmış görseller, videolar ve deney kitleri sunar. 

 

Görsellerin yanı sıra öğretici alıştırmalar ve sorular da içeren "Bilimi Deneyliyorum 10+ Yaş" kitabında, okuyucuyu ilk 14 deneyin anlatımlı videosuna yönlendiren bir KAREKOD bulunur. Böylelikle çocuklar 14 adet eğlenceli, kolay ve güvenli deneyin her birini izleyebilirler ve kitap içeriğini uygulamalı olarak takip edebilirler. 14 deneye ek olarak, 5 adet ev deneyi vardır. Bu deneyleri uygulayıp bizlere fotoğrafını/videosunu gönderin, Bilimi Deneyliyorum YouTube kanalında yayınlayalım.

 

Çocukların bilime, keşfetmeye ve deneyimlemeye yönelik ilgilerini destekleyen ‘’Bilimi Deneyliyorum’’ serisi, her yaştan ve her düzeyden çocuğa bilimsel bilgiye erişim için eşit fırsat tanımayı hedefler. 

 

Bu set ile okullarımıza her öğrenci için listede sunulan deney malzemeleri gönderimi yapılacaktır.

Ali Rıza Bakan / 21.3.2021

Okuldan her hafta deney için malzeme istiyorlardı iki tane pil 3 tane bakır tel için sağa sola koşturuyorduk bu sene okul bu seti aldırdı en iyisini yaptı. Deneyde kullanılacak malzemeler kutudan çıkıyor.
Yorum yazabilmek için üye girişi yapınız